Wanneer je graag wilt sporten kan je dit doen in verschillende vormen, natuurlijk kan je naar de sportschool. Maar ook in de sportschool kun je verschillende dingen doen daarom is het belangrijk dat je weet waarvoor je komt en dat je ook hulp vraagt wanneer dat nodig is. Het personeel in de sportscholen kunnen je namelijk bij allerlei dingen helpen, vooral als het gaat om uitleg van bepaalde apparaten. Wanneer je moeite hebt met het behouden van je motivatie, zoals veel andere mensen in de sportschool. Dan heb je verschillende mogelijkheden, je kan namelijk eens kijken naar een personal training Rotterdam. Hier krijg je de begeleiding die jij nodig hebt en al helemaal wanneer je moeite hebt met motivatie. Maar hoe ziet een personal training eruit?

personal training Rotterdam

Doelen stellen

Wanneer je ervoor kiest om een personal training Rotterdam te doen is het als eerst belangrijk dat je een eerst gesprek pland. In het eerste gesprek met jou en de personal trainer worden de doelen besproken en krijg jij als klant de kans om als je wensen te vertellen. Dan stelt de personal trainer doelen op die reëel en haalbaar zijn binnen een bepaalde periode, dit kunnen doelen zijn als het verliezen van 5 kilo binnen enkele maanden. Wanneer die tijd om is plannen jullie een gesprek en worden de doelen opnieuw besproken en gekeken of ze behaald zijn. Het stellen van doelen is een essentieel onderdeel van de trainingen, omdat je zo kan zien dat het ook echt helpt.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *